Sırala
Görünüm :

Ovalette Çikolata

Çikolata severlere ve pastacılığa gönül verenlere hammadde ve pastacılık malzemeleri konusunda hizmet vermekteyiz. Bu süreçte öncü markaların ürünlerini sizlere ulaştırmak için kaliteyi ve güvenilirliği ön planda tutuyoruz. Tadıyla ve kalitesiyle ürünlerinizi zenginleştiren bu markalardan biri de Ovalette’ dir.

Ovalette, Katsan Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti’nin tescilli bir markasıdır. Katsan Gıda Sanayi 1988 yılında kurulmuştur. Ülkemizin en eski ustalarından biri olan Abdullah Topçuol ve oğulları tarafından kurulan firma yılların tecrübesiyle sektöre imzasını atmayı başarmıştır. Türk pastacılığında önemli bir yere sahip olan Ovalette markasına ait pek çok ürün online satış mağazamızda satışa sunulmaktadır.

Çikolata tozu ve bitkisel yağlar kullanılarak elde edilen, kullanımı oldukça kolay olan konfiseri satın almak isterseniz, Ovalette markasına ait frambuazlı, fildişi, sütlü ve bitter konfiseri çeşitlerine mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Konfiseri çikolatalar genellikle 2,5 kg ağırlığında paketler halinde satışa sunulmaktadır. Pasta ve keklerde lezzet arttırıcı özelliğinin yanında süslemede de tercih edilen parça ve damla çikolata çeşitleri arasında da Ovalette markasının kalitesini tercih edebilirsiniz.

Ovalette Çikolata Çeşitleri

Pastanın karakterini belirleyen dolgu krema seçiminin önemini pastacılığa gönül verenler bilirler. Online satın alabileceğiniz binlerce ürün arasından Ovalette kalitesini pastalarınızda hayata geçirmek için frambuazlı, vişneli, incirli, limon parçacıklı, portakal parçacıklı ve kayısı parçacıklı daha bir çok meyve aromalı dolgu malzemeleri altinogullari.com’da sizleri bekliyor.

Kakao yağı kullanılarak üretilen ve hem pasta içeriğinde hem süsleme de kullanılan başka bir malzeme olan kuvertür çikolata toptan satın alma alternatifi arayışındaysanız, Ovalette markası bu kategoride de para(pul) çikolata ve blok kuvertür çeşitleriyle hizmetinizdedir. Sütlü bitter ve beyaz çikolata olarak üç alternatifi bulunmaktadır. Kalite oranı yüksek küvertür çikolatalar genellikle profesyoneller tarafından benmari usulüyle eritilerek kullanılır. Küvertür çikolata çeşitlerini ganaj yapımında kullanabileceğiniz gibi hazır halde Ovalette ganaj çeşitlerine de online mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

Çikolata çeşitlerinin yanında pastacılık malzemeleri arasında Ovalette markasına ait pek çok ürün görebilirsiniz. Özellikle profesyonel kullanıma hizmet eden büyük gramajlarda satılan toptan pasta malzemesi ihtiyaçlarını hedef alan Ovalette kakao tozu, krem şanti, krem patisseri, kabartma tozu ve meyveli pasta sosları uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Pastacılık sektöründe Ovalette ile fark yaratmak niyetindeyseniz altinogullari.com’da sizleri bekliyoruz.

 

 

  

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.