Sırala
Görünüm :

Melodi Çikolata

Çikolata pek çok insana mutlu anlar yaşatmayı başarır. Bu özelliği mutluluk hormonu olarak geçen serotonin hormonunun salgılanmasıyla anlam kazanır. Her şeyi kesiyorum da çikolataya dayanamıyorum diyenleri duyar gibiyiz. Bu kadar çok sevilen çikolatanın binlerce çeşidi olduğu gibi sektörde çokça marka da rekabet halindedir. Kullanılan hammadde, üretim koşulları, ortaya çıkan lezzet düzeyi, yıllar içerisindeki başarı oranı markaların öne çıkmasında etken parametrelerdir. Online mağazamızda kalitesinden ödün vermeyen yıllardır sektörde kendini ispatlamış çikolata markalarına yer vermekteyiz. Kaliteli pastacılık malzemelerini, pastacılığa kıymet veren herkesin gereksinimlerini kolay ve hızlı alışveriş imkânıyla karşılamaya çalışıyoruz. Çikolata denince ilk akla gelen markalardan biri Melodi Çikolata ürünlerine mağazamızdan güvenli alışveriş ve hızlı teslimat avantajıyla ulaşabilirsiniz.

Melodi Çikolata’nın macerası Samsun’da bir çikolata ve şekerleme dükkânında başlar. Kemal Taşar babasının dükkânından aldığı ilhamla 1968 yılında Melodi markasının temellerini atmıştır. Türkiye içinde faaliyetini sürdüren butik çikolata markaları arasında adını duyuran Melodi çikolata günümüzde 40 ülkeye ihracat yaparken, pastacılık ve gıda üzerine hizmet veren pek çok mağazanın da tedarikçisi konumundadır. Üç nesillik tecrübesiyle madlen, spesiyal, draje gibi klasikleşmiş çeşitleri bulunan öncü markanın satış noktalarından biri olarak sizlere hizmet ediyoruz.

Melodi Çikolata yıllardır başarısını sürdürürken ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, BRC Food, HELAL GIDA ve KOSHER sertifikaları ile belgelendirilmiştir. Kaliteli markalar arasında yerini almasını titiz çalışması ve kaliteli hammadde kullanımına önem vermesi sağlamıştır. Üretimine Esenyurt’ta yer alan 55.000 m2’lik fabrikasında devam etmektedir.

Melodi Çikolata Online Satış

Melodi çikolatalar özel günler için şık çikolatalarıyla tercih sebebidir. En güzel giysilerimizle bayramda büyüklerimizi görmeye giderken kollarımız arasındadır. Kalbimiz heyecanda fırlamak üzereyken bir kız isteme ritüelinde tuzlu kahvenin yanındadır. Muhabbetin yanına güzel gider diye sehpada yeri hazırdır. Altinoglullari.com online pastacılık malzemeleri satışı yaptığımız mağazamızda Melodi çikolata markası farkıyla sütlü çikolata, fındıklı çikolata, bitter tablet çikolata, dekoratif çakıl taşı çikolata çeşitlerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Profesyonel mutfaklarda daha sık kullanılan melodi çikolata kuvertür ve konfiseri çeşitleri de tercihiniz için sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.