Stokta Yok
ALTINUSTA

ALTIN USTA ÇİKOLATALI JOLE 1 KG

40,00
Paylaş:
DEĞİŞİM & İADE
2000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
KARTLA ÖDEME
Bu markadaki diğer ürünleri gör
Bu kategorideki diğer ürünleri gör
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat & İade
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • ÇİKOLATA AROMALI SOĞUK PASTA JELİ 

  İÇİNDEKİLER : Glikoz Şurubu, Su, Şeker, Kıvam Arttırıcılar ( agar, amidize Pektin, Karagenan) Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Koruyucu (Potasyum Sorbat) Kakao, Aroma Verici (Çikolata Aroması), Renklendiriciler (Amonyum Sülfit Karamel, Brown Ht, Bitkisel Karbon).

  Kullanımı: Kullanılacak miktarda soğuk jel bir kabın içine alınarak kolayca sürülebilir forma gelinceye kadar yavaş yavaş karıştırılarak akıcı hale getirilir. Direkt veya istenilen kıvama göre bir miktar su ile karıştırılarak pastacılık ürünleri üzerine fırça veya kalem ile uygulama yapılır.

  Depolama Koşulları : Serin (max 25C) ve kuru ortamda, kapalı şekilde muhafaza ediniz. Her kullanımdan sonra ambalajı kapalı olarak saklayınız.

  Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde alkol, domuz yağı ve domuzdan elde edilmiş hiçbir katkı maddesi yoktur.

  CHOCOLATE FLAVORED COLD GLAZE

  INGREDIENTS: Glucose Syrup, Water, Sugar, Thickeners (agar, amidized Pectin, Carrageenan) Acidity Regulator (Citric Acid), Preservative (Potassium Sorbate) Cocoa, Flavoring (Chocolate Aroma), Colorants (Ammonium Sulphite Caramel, Brown Ht, Herbal Carbon).

  Directions For Use : The amount of cold gel to be used is taken into a container and mixed slowly until it becomes easily spreadable and becomes fluid. It is mixed with some water directly or according to the desired consistency and applied with a brush or pencil on the pastry products.

  Storage Conditions: Keep closed in a cool (max 25C) and dry place. Keep the packaging closed after each use.

  There is no alcohol, lard or any additives made from pork in any of our products.

  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.