Sırala
Görünüm :

Toptan Draje Çikolata Fiyatları

Draje genellikle çikolata kaplı, içerisinde çerez ve meyve saklayan şekerlemelerdir. Fındık, fıstık, badem ya da antep fıstığı gibi kuru yemişlerin çikolatayla kaplanmasının lezzeti ayrıdır. Bunun yanında kahve çekirdeği, portakal ve üzüm gibi meyveler de çikolatayla kaplanarak tatlı kaçamaklar olarak hayatımızda yerini alır. Genelde yuvarlak şekilde olan drajeler parlak ve mat olarak da kaplamasına göre çeşitlilik göstermektedir. Mat fındık ve antep fıstığı drajeler pastaların içinde sık kullanıldıkları için pastacı drajesi olarak da anılmaktadır. Bonibon ve çakıl taşı drajeler ise kuşkusuz en aşina olduğumuz draje çikolata çeşitlerindendir.

Gittiğiniz her mekânda kahvenin yanında herhangi bir draje çikolata çeşidini minik kâselerde görebilirsiniz. Evinizde misafirlerinize servis etmek için hazırda bulundurabilirsiniz. Tek başına atıştırmalık olarak kullanabileceği gibi pastaların içeriğini zenginleştirmek için süslemelerde fark yaratmak için de tercih edebilirsiniz. Drajeler renkli görünüşleri, sürpriz içerikleri ve çikolata kaplı tatlı lezzetleriyle herkesin hayatına dokunmayı başarır.

Draje Şekerleme Çeşitleri

Online mağazamızda farklı draje çikolata seçeneklerini bulmanız mümkün. İstediğiniz drajeyi 1-3-5 kg gramaj seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz. Mağazamızda bulunan toptan draje çikolata fiyatları kullanılan malzeme ve içeriğine göre değişmektedir. Çikolata kaplamalarına göre sütlü ve bitter draje olarak farklılık gösterir. Bunun yanında beyaz çikolata kaplı drajelerde oldukça beğenilmektedir. Bonibon drajeler renkli görünümleriyle pasta süslemelerinde aranan lezzetler olma özelliğini korurken, şekerli drajeler olarak da adlandırılabilir. Çakıl taşı drajeler dekoratif duruşlarıyla tek başlarına bile güçlü sunumlara eşlik ederler.

Draje Çikolata Markaları

Öncü markaların kaliteli içerikleriyle üretilen draje çikolataları size güvenilir alışveriş garantisiyle ulaştırıyoruz. Online mağazamızda Altın Usta, Melodi Çikolata ve Doğal Tat markalarına ait draje çikolataları zevkinize sunuyoruz. Farklı drajelerden satın alarak kendi sunumlarınızda zevkinize özel kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Beyaz çikolata kaplı fildişi drajelerle, dayanılmaz pembesi ile göz dolduran frambuazlı draje bir araya geldiğinde, ortaya çıkan görsel şıklığa hayır demek zordur.

Böylesine keyifle tüketilen çikolata drajeler pek çok şekilde temin edilebilir. Eğer drajelerle leziz pastalar üretmek ve her daim kahvenizin yanında tüketmek isterseniz toptan draje çikolata satın alarak fiyat avantajından faydalanabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.