Sırala
Görünüm :

Silikon Pasta Kalıbı Çeşitleri

Silikon kalıp, malzeme olarak silikonun kullanıldığı ve döküm yöntemiyle farklı şekillerde pasta, kek, kurabiye gibi üretimlerde boyutlu figürler yapmanıza olanak sağlayan kalıplardır. Sadece mutfakta değil, ev dekorasyon süs eşyası, sabun ve mum tasarımlarında da silikon kalıbı kullanım alanları görebiliriz.

Pastacılık yaratıcılığın çok önemli olduğu bir sanat dalı gibidir. Standart pasta süslemelerinin yanında çok çeşitli 3 boyutlu pasta dekorasyonu yapmanıza yardımcı olan pasta silikon kalıpları onlarca farklı desenle mağazamızda sizi bekliyor. Sadece görsel açıdan güzel pastalar yapmak için değil, pratik ve sağlıklı olduğu için de silikon ve polikarbon kalıpları tercih edebilirsiniz.

Hangi silikon kalıbını seçmeliyim?

Bölmeli silikon kek kalıpları ile tek seferde mini kalp kekler pişirebilir, kahvenizin yanına çikolata silikon kalıpları ile keyifli atıştırmalık çikolatalar üretebilirsiniz. Orman temalı konseptleriniz için ağaç, yaprak ve çiçek silikon pasta kalıpları, deniz temalı buluşmalarınızda deniz kızı ve deniz kabuğu figürlü silikon kurabiye kalıplarını, çocuklar için yapacağınız pastalarda eğlenceli hayvan figürleri kullanabilirsiniz. Düğün nişan gibi özel gün pastalarınız için yaratıcılığınızı ön plana çıkaracak profesyonel silikon pasta kalıbı çeşitlerini de ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz.

Silikon kalıplar pastacılıkta ilerlemek isteyen herkesin kendine has arşivi gibidir. Konseptinize göre hangi kalıbı pastanızda kullanacağınız, hangi lezzetlerin bir araya gelerek uyum sağlayacağı kadar önemlidir. Ne kadar çok çeşit silikon kalıbınız varsa pastalarınızın görsel nitelikleri de o kadar çeşitlenecektir. Bu kadar çok seçenek içinde hangi silikon kalıbı alacağınız hakkında kararsız kalırsanız yönlendiğiniz sektöre göre seçim yapmalısınız. Bebekler için gerçekleşen kutlamalara imza atacaksanız, ayak figürü silikon kalıbı, uyuyan bebek figürü silikon kalıbı ya da emzik silikon kalıbı sizin için en iyi tercihler olacaktır.

Uygun Fiyat Silikon Kalıpları

Mağazamızdan satın alacağınız uygun fiyat silikon kalıpları mutfak marifetlerinizin yanında dekoratif silikon kalıpları olarak da kullanabilirsiniz. Nikah şekeri üretiyorsanız silikon kalıplarda döküm yöntemiyle tasarımlar yapabilirsiniz. Sabun için kullanacağınız slikon kalıp modelleri nikah şekeri olarak tatlı bir hatıra olacaktır. Her ne için kullanırsanız kullanın silikon kalıbı ile şekillendirmenin kolay ve pratik kullanım özelliğinin tadını çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.