Pasta Ekipmanları

Kutlamaya değer günleri planlarken ortamın süslenmesi ve pasta olmazsa olmaz detaylardır. Pastanızın konseptine karar verdikten sonra onu hayata geçirmek için ihtiyacınız olan ilk pasta ekipmanı, pasta çemberi ve metal kalıplar olmalıdır. Altinogullari.com 26cm, 28cm gibi farklı ebatlarda pasta çemberleri sunmaktadır. Dayanıklı pasta kalıpları ile birçok kez birbirinden farklı pastalar hazırlayabilirsiniz. Pastanızın şekline karar verip kekinizi ortaya çıkardıktan sonra işin en eğlenceli kısmı olan pasta süsleme başlıyor demektir. Dolum torbaları ve duy setleri bu aşamada sizin hayal gücünüze eşlik etmek için hazır! Farklı duy seçenekleri ile birbirinden farklı dekorlar yaratarak pastanızı süsleyebilirsiniz. Poli kırılmaz duy seti size farklı pastaları ustalıkla süslemeniz için tekrar tekrar kullanım imkanı sunuyor. Sıvama standı seçeneklerimiz kolay ve pratik süsleme için vazgeçilmeziniz olacak.
Hayalinizdeki pastayı hazırladıktan sonra sıra geldi sevdiklerinizle pastayı buluşturmaya. Pasta muhafaza ürünleri birbirinden farklı seçenekler ile pastanızı sevdiklerinize ulaştırmanız için yardımınıza yetişiyor. Farklı ebatlarda pasta altları ile pastanızı kolayca yer değiştirebilir, seçeceğiniz kraft pasta kutusu ile rahatça istediğiniz yere pastanızı taşıyabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
Altinogullari.com kaliteli ürün çeşitliliği ile evde ustaca yapacağınız butik pastalarınız için ihtiyacınız olan tüm pasta ekipmanlarını sizinle buluşturuyor. Doğumgünü pastası, nişan pastası, evlilik yıldönümü pastası gibi özel kutlamalarda sevdiklerinizle keyifle paylaşabileceğiniz tüm pastalar için ihtiyacınız olan pasta ekipmanları bir tık uzağınızda sizi bekliyor.

Sırala
Görünüm :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.